www.everytopic.pun.pl - Tu możesz pogadać o wszystkim!!

Witaj na www.everytopic.pun.pl - Znajdziesz tu coś dla siebie!!

Ogłoszenie

Jeżeli Cię jakiś temat to to forum jest idealne dla Ciebie. jeżeli coś Ci się spodobało na forum to poleć nas znajomym. jeżeli chcesz się tylko dobrze bawić, też zapraszamy do REJESTRACJI, która znajduje się u góry w menu!!

#1 2008-11-11 17:57:56

Maniakion

Admin

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 49
Punktów :   

[Solucja]Streszczona

Oto krótka solucja pomagająca do przejścia początkującym NFS-a.

Zaczynamy jadąc BMW. jedziemy przed jakimś murzynem i   gdy dojeżdżamy do końca zjawia się DARIUS. Ok.

następnie wybieramy sobie 1 z trzech aut:

mazda RX8
Alfa Romeo Brema(Coś w tym stylu)
i takie niebieskie auto(Zapomniałem nazwy)

Później, gdy już wybierzemy swoje autko, Jedziemy próbny wyścig(Sprint).Musimy go wygrać, bo później ścigamy się z Nevillem. Sami oczywiście nie dalibyśmy mu rady więc pomaga nam Nikki. Tam uczymy się jak korzystać z pomocy kumpli z drużyny. Po przejściu wyścigu uzyskaliśmy szacunek Nevilla i będzie w naszym zespole. Naszym kolejnym wyzwaniem będzie uciec lub wyeliminować 3 wozy policyjne. To proste!! :):P.

Następnie Nevill pokazuje nam Safe House, czyli miejsce gdzie możemy tuningować swoją furę.

Naszym pierwszym, poważnym zadaniem będzie przejście pierwszej mapy zwanej "zieloną". Na końcu musimy pokonać Bossa, którym jest koreański "paker" Kenji Bushido. Ma on mazdę RX7. Trzeba pokonać go w 2 wyścigach: Circuit(2 okrążenia) i Canyon (wyprzedzenie przeciwnika na 10 sek., lub dojechać do końca i wygrać na punkty.

Po jego pokonaniu mamy 2 losy. Możemy wygrać nagrodę pieniężną, samochód lidera lub jakiś dodatek tuningu( ja jeszcze tego nie wygrałem :/).

Gdy już wygramy musimy dojechać do Yumi(CZY Jakoś tak) i ona będzie naszym pomocnikiem.


Następnym liderem do pokonania jest Wolf, który króluje na mapie niebieskiej. Po przejściu wszystkich wyścigów na tejże mapie, pozostało nam tylko pokonać Wolfa. Ma on niezłą furę, lecz strasznie ciężką. Jest nią Aston Martin DB9. Najłatwiej jest ( w Canyone) wyprzedzić go na drugim zakręcie(przynajmniej dla mnie)

Po pokonaniu "Wilka" kierujemy się do Colina, naszego późniejszego pomocnika. Specjalizuje się w takiej sztuczce. Jadąc za nim, nasza prędkość (naszego auta) jest szybsza i to zauważalnie :P.

3 liderem jest Angie. Specjalizuje się ona (prze tak nazwane przeze mnie) złomach. Chodź są szybkie, ale wyrabiają nie za dobrze, więc nie radzę kupować takich aut jak ma ta liderka. No więc kontroluje ona mapę brązową. Mam na nią świetny sposób w Canyone, lecz musicie mieć szybki i ciężkie auto. Gdy ją dogonicie postarajcie się ją zepchną w przepaść i... wygracie wyścig. :):)

Potem musimy dojechać do Simpsona( Czy jakoś tam) i będzie naszym pomocnikiem. Specjalizuje się w zarzucaniu Naszych rywali, tak samo jak Nevil(sory bo nie powiedziałem tego na początku :/).


Ostatnim liderem jest Darius. Co ciekawe jego pomocnikami są ci liderzy, których wcześniej pokonaliśmy, lecz mają lepsze samochody. I zaś musimy ich pokonać w circuicie i w Canyone. Oto fury jakie mają pomocnicy Dariusa:
Kenji: Mitsubishi Lancer
Angie:(Zapomniałem)
Wolf:Lamborghini Murcielago

No więc gdy znów po trudach i nudach przejdziemy wszystkie wwyścigi, czekają nas czter: Sprint w Canyone, Sprint uliczny (oba te wyścigi z trzema byłymi liderami map). Później to wyścigi z Dariusem: Circuit, Canyon

Gdy pokonamy Dariusa, Przeszliśmy całego Carbona.

Myślę, że solucja się przyda. :P ;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klanfreestyle.pun.pl www.pzw-milicz.pun.pl www.wweimpact.pun.pl www.praetorians.pun.pl www.otekipa.pun.pl