www.everytopic.pun.pl - Tu możesz pogadać o wszystkim!!

Witaj na www.everytopic.pun.pl - Znajdziesz tu coś dla siebie!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Jeżeli Cię jakiś temat to to forum jest idealne dla Ciebie. jeżeli coś Ci się spodobało na forum to poleć nas znajomym. jeżeli chcesz się tylko dobrze bawić, też zapraszamy do REJESTRACJI, która znajduje się u góry w menu!!

#1 2008-11-11 10:13:53

Maniakion

Admin

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 49
Punktów :   

FAQ

Tu napiszę FAQ. Proszę nie pisać tu komentarzy. W przeciwnym razie będą one usuwane!

Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania



1.Jak założyć nowy wątek?
Bardzo łatwo. Wchodzicie w jakiś dział-->Nowy wątek i piszecie Temat oraz wiadomość.

2.Czy zarejestrowanie się na forum jest za darmo?
Oczywiście! ZArejestrowanie się na www.everytopic.pun.pl jest całkowicie darmowe.

3.Nie podoba mi się styl!!

Jeżeli nie podoba wam się styl to tu jest link kLiK i napiszcie mi na PW jaki chcecie styl, a ja za żądze czy się nadaje

4.Jak wysłać wiadomość na PW
W menu jest opcja Wiadomości. Wchodzicie tam i bierzecie "Wyślij nową wiadomość" i piszecie. Wcześniej jednak musicie napiasć do kogo ma dotrzeć wiadomość.

5. Nie mogę poradzić sobie z BBCode
Wszystko o bbcode znajduje się TUTAJ

6. Nie mogę napisać posta w chatboxie!!
To jest często spotykany błąd. Jeżeli go macie to znaczy, że macie w Loginie polskie znaki. Jak to zauważe zmienie login. Musicie mi jednak powiedzieć na jaki chcecie zmienić .

7.Czyszczenie Cache
Internet Explorer (IE)
Narzędzia --> Opcje internetowe --> Usun pliki cookie

FireFox
Narzędzia --> Wyczyść prywatne dane --> Ciasteczka

Opera
Narzędzia --> Wyczyść historię przeglądania --> Szczegóły --> Ciasteczka

8.Jak dodać avatar?
To proste. Wchodzicie w profil (opcja znajduje się w Menu u góry)--> Klikacie Sygnatura/Avatar-->Trzeba zaznaczyć "Używaj avatara"--> następnie "Wyślij avatar" i wybieracie obrazek z komputera, a następnie Wyślij.

9. Co to jest spam?
Spam to bezsensowna wiadomość, napisana po to, by tylko nabić posta. Od takich rzeczy jest dział Hydepark!!


10. Jak edytować wątek?

Wchodzicie w dział i szukacie Waszego wątku(bo inne mogę tylko ja edytować) i schodzicie na dół gdzie będzie "Edytuj", klikacie i możecie z edytować wątek.

11.Mam problem z...
Jeżeli macie jakikolwiek problem i nie znaleźliście tutaj odpowiedzi to możesz napisać w dziale Problemy i pytania, a ja Ci odpowiem na 100%.

Na razie tyle. Jak forum bardziej się rozkręci, to dodam więcej punktów!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.immortalsi.pun.pl www.skalna-jaskowicka.pun.pl www.airrivalspl.pun.pl www.motorynka.pun.pl www.fiattychy.pun.pl